Voting
Чи комфортно Вам у школі?
Total 25 common:people_all_forms
Voting
Як Вам новий сайт?
Total 65 common:people_all_forms
Новини

ChatGPT зруйнує чи відновить стосунки між лікарем і пацієнтом?
Tue, 09 May 2023 06:41:34
«Падаючі зірки» очікуються сьогодні ввечері, коли Земля зіткнеться із залишками комети Галлея 3313 років тому
Fri, 05 May 2023 11:41:07
Трейлер «Дюни: Частина 2» обіцяє фільм, навіть кращий за книгу
Thu, 04 May 2023 10:21:34
Чи є ШІ кнопкою стирання історії?
Thu, 04 May 2023 10:14:56
Економісти кажуть, що зростання імміграції зменшить інфляцію
Thu, 04 May 2023 10:02:54

Привітання дирекції та педагогічного колективу зі Святом останнього дзвоника

Date: 7 червня 2022 о 07:13, Refreshed 7 червня 2022 о 07:15
200 views

Дорогі здобувачі освіти! Шановні вчителі, батьки!
Дирекція та педагогічний колектив загальноосвітньої школи I-III ступенів #6 ім. Житниченка І.В. міста Бердичева вітає всіх із закінченням навчального року!
Цей навчальний рік став для нас особливим. Ми спільно подолали новий освітній досвід - навчання з використанням дистанційних технологій. Головний меседж даного досвіду полягає в тому, що вчителі, здобувачі освіти і їхні батьки є справжніми партнерами у такому важливому процесі – процесі навчання.
Без урочистої лінійки та останнього дзвоника - дистанційно проходять святкування з нагоди завершення навчального року, але свято не стало менш важливим, особливо для випускників!
Дорогі випускники! Для вас починається новий доленосний етап, повний надій, прагнень, мрій! Нехай у вашій пам’яті залишиться якомога більше світлих спогадів про шкільні роки. Бажаємо кожному з вас впевнено йти життєвою дорогою, завжди досягати поставленої мети, бути справжніми патріотами нашої незалежноі держави. Будьте здорові, щасливі та успішні!
Окремі слова подяки і найщиріші побажання в цей день педагогам за високий професіоналізм, життєвий досвід, душевне тепло, креатив, уміння знаходити швидкий вихід у надзвичайних ситуаціях,якими б не були виклики суспільства.
І, звичайно, велика вдячність батькам! Адже в цьому році без вас, шановні батьки, без вашої підтримки вчителям не вдалося б досягти успіху.
Бажаємо всім гарного й цікавого відпочинку, незабутніх вражень та сил перед початком нового етапу навчання. Всім міцного здоров'я, позитивного настрою, миру, добра, благополуччя і нескінченної віри в те, що все у нас буде гаразд!

Comments:
Only authorized users can leave comments.