Project news
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Voting
Чи комфортно Вам у школі?
Total 23 common:people_all_forms
Voting
Як Вам новий сайт?
Total 63 common:people_all_forms

Мітинг пам'яті

Date: 18 травня о 09:24, Refreshed 18 травня о 09:26
109 views

5 травня 2022 року о 12.00 год. в загальноосвітній школі І – ІІІ ступенів № 6 ім. Житниченка І. В. відбувся мітинг з нагоди вшанування пам'яті військовослужбовців, загиблих Героїв Пителя Олександра Володимировича та Корнійчука Максима Сергійовича, випускників школи. Вони загинули за свободу, незалежність, територіальну цілісність та єдність України.
У заході взяли участь здобувачі освіти, вчителі, працівники школи та мати загиблого воїна Корнійчук Лілія Леонідівна.
Присутні хвилиною мовчання та покладанням квітів вшанували пам’ять випускників школи Пителя Олександра Володимировича та Корнійчука Максима Сергійовича.
Усі присутні долучилися до висадки калини на території школи в знак пам’яті про загиблих Героїв, випускників нашої школи.

Comments:
Only authorized users can leave comments.