Про співпрацю з М-Формація

Date: 3 травня о 13:57
36 views

"Я не кажу тобі робити світ кращим, я просто кажу тобі жити в ньому. Не просто терпіти, не просто страждати, не просто пройти через нього, а жити в ньому. Візьми це до уваги. Ризикни. Роби свою роботу і пишайся нею."

Джоан Дідіон

Коли думала з чого почати цей дуже важливий для мене допис-подяку - на очі потрапила ось ця неймовірна цитата.

Сьогодні мій день зробили люди. Не просто люди, а неймовірні люди. Яким все під силу.

Не вперше учні з гімназії #6 допомагають мені закрити якісь важливі збори для ЗСУ.

Але сьогодні я вкотре розчулена від ДІЙ цих дітей  і щиро радію, що якось причетна до цього класу та школи, до речі, в якій в свій час мала нагоду навчатись.

Уявіть, вся школа підготувалась і провела благодійний ярмарок, а частину виручених грошей (5 тис. грн.) вирішили дати нашій організації, щоб ми закупили матеріал для маскувальних сіток..

Я ось це пишу і в мене в голові не вкладається дві реальності.. Діти. На шкільному ярмарку вторгували гроші. І віддали їх на матеріал для маскувальних сіток.

І інша паралельна реальність, яка щодня вилазить усюди, де крутяться великі гроші, посади, гуманітарка..

Дякую керівництву цього навчального закладу за те, що підтримуєте такі ініціативи, створюєте усі умови, щоб добрі та важливі справи робились

Дякую педагогічному колективу, який є дуже важливим пазлом в цій картині; який надихає, допомагає і направляє учнів в добрій справі.

І врешті-решт, я дякую учням. Вони рано подорослішали і почали розуміти те, про що навіть не повинні були і думати в своєму житті, але.. я вірю, що з цих дітей виростуть Люди. Гідні люди. Вільні. Ті, які вже бачать якою ціною дається та свобода.

Слова, які підкріплені діями, це найцінніше.

Коли закупимо матеріал, обов'язково прозвітуємось)

Матеріал піде на два центри: Молодіжний простір "НеФормат" та Молодіжний центр "М-Формація", на базі яких волонтери щоденно плетуть маскувальні сітки.

Дякую від себе і від колег

ЖАННА ВАВИЛОВА

Comments:
Only authorized users can leave comments.