Project news
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Voting
Чи комфортно Вам у школі?
Total 23 common:people_all_forms
Voting
Як Вам новий сайт?
Total 63 common:people_all_forms

Вічна пам'ять Героям!

Date: 13 жовтня о 15:53, Refreshed 13 жовтня о 16:15
53 view

Напередодні Дня захисника України, ми, педагогічний та учнівський колектив гімназії №6 імені Житниченка І.В. вшановуємо  подвиги захисників і визволителів України, наших учнів-випускників , які  загинули за свободу,  незалежність, територіальну цілісність та єдність нашої України, Героїв Пителя  Олександра Володимировича та Корнійчука Максима Сергійовича.

Питель О.В.

Корнійчук М.С.

Олександр Питель загинув у найгарячіший, передостанній, 241-й день героїчної оборони Донецького аеропорт за день  до його падіння. У цей день десантники 90-го окремого аеромобільного батальйону виїхали на трьох транспортерах МТ-ЛБ до нового терміналу Міжнародного аеропорту «Донецьк» для ротації особового складу та евакуації поранених.    В умовах щільного туману та відсутності зв‘язку, який «глушили» російські збройні формування, транспортер, який йшов в голові колони та в середині якого перебував боєць, проїхав будівлю аеропорту та опинився біля агроцентру, в результаті чого потрапив під обстріл бойовиків. Олександр Питель загинув 20 січня 2015 року в зоні АТО на сході.

20 квітня 2022 року в боях за Україну загинув зовсім юний захисник Корнійчук Максим. Із дня на день йому мало виповнитися всього 19 років. Максим навчався в загальноосвітній школі I-III ступенів №6 ім. Житниченка І.В. міста Бердичева, після закінчення якої вступив до Житомирського агроколеджу.  За станом здоров’я він не підлягав навіть призову, але він хотів бути військовим, прагнув вступити у військове училище, щоб стати офіцером. І врешті-решт став воїном. Він вступив до лав Збройних Сил України за контрактом в 26-ту артилерійську бригаду. Солдат, механік водій електрик радіолокаційної станції радіолокаційної роти героїчно загинув поблизу Привілля Луганської області, отримавши осколкове поранення, несумісне з життям. Він став Героєм, захисником нашої Батьківщини!

Сьогодні  коли Україна потопає в сльозах від горя, з болем у серці говоримо: «Ми не тільки не хочемо війни, а просимо Бога зробити так, щоб вона нарешті закінчилася. Ми віримо в це!»

Повертайся, будь ласка, живим…

Повертайся, будь ласка, живим.

Я прошу не багато, й не мало.

Кожен вечір молюсь всім святим

Щоб нещастя тебе не спіткало.

Щоби Янгол закрив от біди,

Над тобою розправивши крила,

І шоб куля лихої орди

Не побачила, не зачепила.

Ясним ранком, та днем дощовим,

Я шепочу у синєє небо:

Повертайся, будь ласка, живим, Батьківщина чекає на тебе.

Вічна пам'ять Героям! Слава Україні !

Comments:
Only authorized users can leave comments.